Říjnové novinky

28. říjen 2011 | 22.56 |

Zveřejňování článků stále probíhá, ale vzhledem k jejich množství to jde pomalu. Na jednu stranu bych jich ráda přidávala několik denně, ale na stranu druhou vím, že jsou tu i ostatní blogeři, kteří by se na hlavní straně rádi nějaký ten čas ohřáli, a proto se to snažím omezit, a když jich přidávám víc, dám si zakázat zveřejňování článku na titulní straně pise.cz Je to sice pomalejší, ale co nadělám.

Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na novou administraci. Oproti té na blog.cz je zase v něčem jiná. Nicméně se mi kompletně podařilo obnovit rubriku Letní dumání, pak také všechny články, které najdete v rubrice Názory, pomalu, ale jistě oživuji i další témata, jimiž se zabývám. Ožila i rubrika Kulturní prožitky. Pak rubrika s názvem Zážitky ze školy. Také jsem založila galerii. Zde mám prozatím fotografie mé knihovny, ale ještě nějaké přibudou. Uznávám, že vám se tento článek může zdát jako článek zbytečných řečí a na rychlo poskládaných slov, ale mně pomáhá utřídit si myšlenky.

Těm z vás, kteří na můj blog již zavítali, neuniklo, že mám nový vzhled. Moji zásluhou to není, poněvadž kdyby bylo, dělám jej ještě další rok, jelikož mi tohle stále nejde, a proto se vždy obrátím na někoho povolanějšího. V tomto případě to byla Vinter, která taktéž utekla z blog.cz. A já ji za to moc děkuju.

Ano, bylo bláhové si myslet, že si všichni zvyknou na můj přesun a budou ke mně rádi chodit i tak. Někteří prskají, že blog.cz je lepší, jsou tam přeci lepší vzhledy, ale nebyla jsem spokojená...ne, nebudu se pitvat v minulosti. Díky blogu se mi podařilo umístit moji povídku do knížky, která ale vyjde až v prosinci.

Díky svému stěhování takto putuji již od roku 2007. Začínala jsem ne estránkách, které mi zpočátku vedla sestra. Potom to bylo bloguje, na webgarden jsem měl blog zaměřený na Řecko, a pak jsem skončila na blog.cz, kde jsem se pomalými krůčky vypracovala nahoru. Jediné, co mám pořád stejné je internetový nick :-).

Je zvláštní, že ta situace, která mě rozhodila ani s blogem nesouvisela, ale stejně mě to donutilo změnit myšlení a dobře si promýšlet, jak budu psát. Nedávno jsem četla článek u Edith, který nepřímo a i ona sama to přiznala, souvisel s tím, co se mi stalo. Víte, co je nejhorší? Myslet si, že jste v bezpečí a podle toho také jednat. Jenže, pak se ukáže, že si na srdci hřejete hada, který vás uštkne. To, co tu píši, možná trochu vysvětluje to, co mám v profilu. Nuže, stará cesta sice končí, ale nová začíná. A proto....vydej se po ní, a ji máš, co nejdříve za sebou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Říjnové novinky shariony 28. 10. 2011 - 23:32
RE: Říjnové novinky polgara 29. 10. 2011 - 14:03
RE: Říjnové novinky evi 29. 10. 2011 - 20:20