Lednové novinky - 1.část

7. leden 2012 | 16.44 |

Hunger games, Prokletý dům a APotěšilo mě: Některé dárky k Vánocům. Stříbrná sada šperků, kterou využiji na svůj maturitní ples, který mám 17. ledna 2012, konečně flashka s velkou pamětí a počet knížek, které jsem dostala. Dohromady jich mám 18. Potěšila mě také skutečnost, že mám za sebou křest knížky Pohádky pro Kulíšky, kde mám vytisknutou svoji pohádku. Článek o Štědrém dni je ZDE.

Pobavilo mě: 
Naštvalo mě: 
Škola a její demagogie. Věčně nám kážou o tom, že musíme chodit do školy a nesmíme chodit ani na školní akce, takže když jsou všichni pryč, my jako jediní kokoti zůstávali ve škole. Začínali jsme totiž až 19. září, takže z tohoto důvodu jsou profesoři takhle opatrní. Jenže, pak nás dají na čtyři dny na praxi. Pochopíte to někdo?

Těším se: Na maturitní ples. Šaty mám, boty a šperky taky, budeme mít dokonce profesionální kosmetičku a ke kadeřnici jsem objednaná na devátou hodinu ráno. Ve škole už jsem se omlouvala, co jsem tak slyšela, tak to takhle udělá víc spolužaček. Třídní říkala, že nám to omluví, protože ples mám jednou za život. Alespoň nějaké plus.

Netěším se: Na rychle blížící se maturitu.

Čtu: Momentálně mám za se sebou druhý díl Střet králů a třetí díl Bouři mečů, první jsem musela přenechat sestře a ještě jsem se k němu nedostala. Taky konečně dočítám první díl Hunger games a upřímně jsem ráda, že mám doma všechny tři díly, nevím, zda bych vydržela čekat na pokračování. Je to hodně chytlavé a doufám, že film nezvořou.

Vyrábím, píšu, čmárám a fotím: Momentálně doháním hlavně pár recenzí na knížky a fotím převážně to, co mě zaujme.

Co se objeví na blogu: Recenze na knížku od Trudi Canavan – Tessia: Zrození čarodějky, recenze na Střet králů a Bouři mečů, článek o filmu Vyměřený čas, Nezastavitelný, Rozbřesk, 30 a půl metru, Hanna, X-Man: První třída.

Co se objevilo/objeví nového ve fotogalerii: Prozatím nic, možná pár fotografií Nyxí.

dárky 7dárky 4

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Lednové novinky - 1.část nel-ly 08. 01. 2012 - 22:36