Článek Nový vzhled od Vinter

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nový vzhled od Vinter

21. 06. 2012 - 05:57

temnářka: Mně se pořád zobrazuje starý.

---
www.temnarka.blog.cz

21. 06. 2012 - 10:01

tlapka: Mi ne,já už vidím nový. A je krásný

---
tlapka.pise.cz

21. 06. 2012 - 18:14

polgara: Musíš na chromu aktualizovat, což je taková ta kulatá šipka nahoře u šipek zpět a vpřed

---
polgara.pise.cz

07. 07. 2012 - 16:04

alice cullen-hale: Dík za koment, předchozí vzhled jsem sice neměla možnost shlédnout,ale tento se mi zdá jako velmi hezký, takový mystický!
VA je opravdu dobrou sérií, stejně jako tebe i mě zaujalo to dělení na moroje, královské a nekrálovské, dhampýry a další a pak i t, že mohou využívat magie - bylo to zase něco trochu nového a jiného a ona má navíc velmi dobrý styl psaní, který je čtivý a taky se mi zdá dost blízký tomu jak by skuteční dívka v Roseiném věku uvažovala. Sukubu jsem nečetla a asi ani nebudu, ta anotace mě příiš nezaujala a moc se mi nechce číst o tom jak se nádherná holka trápí tím co je - trochu mi to připomíná Edwarda z Twil.ságy.
O tom, že Richelle napsala něco dalšího to vím - nejsou to tak Pokrevní pouta nebo něco takového? Jestli tam je Jill to si nejsem jistá, ale četla jsem nějaké náznaky, že by se to mělo točit ohledně Adriana a Sydney, kteří by se do sebe měli zamilovat či co....? Jestli to budu číst taky nejsem úplně přesvědčená, vím, že to má mít několik dílů a mě už to začíná připadat vážně unavující jak mají všechny knihy min. tři pokračování

---
my-world-is-fantasy.blog.cz