Článek Kouzelná knihovnička - můj knižní koutek verze 2

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Kouzelná knihovnička - můj knižní koutek verze 2

07. 07. 2012 - 22:26

zuzzi: Wow, vážně moc pěkný... Tolik knížek, jedním slovem wow D

---
my-kingdom-of-books.blogspot.cz

08. 07. 2012 - 00:49

veruce: Krásný pohled, miluju police plné knih

05. 08. 2012 - 00:10

angel darkwood: Tak to je knihovna, jak má být=) Závidím ti tolik místa!=)

---
www.angeldarkwood.blog.cz

15. 09. 2012 - 13:48

moira: Závidím, závidím, já se se svými pár poličkami můžu jít zahrabat.
Do antiku moc nechodím, měla jsem dva oblíbené, ale oba se přestěhovaly někam a já už je nenašla. :'( Navíc poslední dobou skupuju spíše novinky, na více ani nemám peníze. (Ignorantské, vím. )
Závidím ti Kinga! Nevím jak dlouho už si říkám, že si knihy od něj MUSÍM koupit a pořád nic. Stejně tak Mágy, vím, není to ani zdaleka nejlepší knížka u tebe, ale od doby, kdy mi knihu počmárala malá sestra a ještě rozkousal pes (byla jsem týden pryč), mě žere, že ji nemám. Byla na vyhození, některé pasáže se vážně nedaly přečíst. Mám tu knihu ráda, možná jsem dokonce trochu více zaujatá.
A závidím ti i klasiku! Ta u mě na žebříčku knižních priorit stojí pěkně nízko, k tomuhle zneužívám knihovnu, ale jako správný knihomol bych pár kousků nejspíše doma mít měla. Zatím se můžu chlubit jen 1984 od Orwella a to jen proto, že mám bilingvní vydání.

Fotky máš docela rozmazané, ne vše jsme přečetla, přesto se ti knihovnička pěkně rychle rozšiřuje. ;D

---
moira.pise.cz

16. 09. 2012 - 13:27

polgara: Moira: Fotky jsou rozmazané, jelikož jsem je musela zmenšit. Na stránce na facebooku (Polgara) je mám v normální velikosti, takže je to tam vidět lépe, ale děkuju ti
U Kinga bych si chtěla dokoupit ještě Carrie, To, Cujo. Mágy jsem našla čistě náhodou v Levných knihách. Jestli jsi z Prahy, tak ti mohu poradit antiky 1. Podzemní antikvariát, ten najdeš naproti Masarykově nádraží, tři antiky v ulici Dlážděné, kousek od Podzemního, pak ještě antikvariát U Čápa a potom ještě antikvariát v Hájích (metro C). Většina má i internetové stránky, ale nemají tam dané všechno.

---
polgara.pise.cz