Kouzelná knihovnička - můj knižní koutek verze 2

7. červenec 2012 | 22.15 |

 Nuže, vzhledem k tomu, že je to již nějaký ten pátek, co jsem zde na blogu zveřejňovala svoji knihovničku a pár knížek přeci jen přibylo, dokonce i nová část knihovny, tak je na čase článek trochu aktualizovat. Jedná se o projekt, který vymyslela naše stará známá recenzentka Abyss a jde v něm o to, že vyfotíte svoji knihovnu a za rok se k ní zase vrátíte, vyfotíte a společně se čtenáři zjistíe, jak moc se za tu dobu vaše knihonička změnila.

Přidávám ještě odkaz na svůj první článek ke Kouzelné knihovničce. 

Kouzelná knihovnička

1. část

Tato první část obsahuje ppředevším fantasy literatury, ráda bych si časem dokoupila všechny knížky od Margaret Weis a Tracy Hickman, doplnila Trudi Canavan a samozřejmě Davida Eddingse, ale to jsou spíše plány do hodně vzdálené budoucnosti. Velde Sonei vidíte volné místo, to je tam protože jsem Nel-ly půjčila druhý díl , ten se jmenuje Tessia - Vyslancova mise. Za Vzpourou je zas přichystané místo na třetí díl Smečky, který mám přečtený, ale ještě ne dokoupený.

2. část

 Zde jsou převážně série autorů na které nedám dopustit, vyjma Stephanie Meyerové, ale říkám si, že je dobré znát nepřítele. Neříkám, že má špatné nápady, jen jsou by to mohlo být o něco lépe napsané. Hostitele se mi podařilo sehnat během praxe na střední škole obor knihkupectví v antikvariátu, takže jsem ho měla zadarmo, což potěšilo. Najdete tam také dvě knížky od Temnářky, Branou snů a nedávno nově vyšlá Hladová přání. Doteď nechápu proč tuto útlou knížečku dali do dětské literatury. Ale budiž, každý máme jiný názor :-)

3. část

Hehe a teď můj milášek Frank Herbert, tohohle krasavce si chci taky dokoupit, chybí mi už jen pár knížek. Nicméně díky nedostatku místa jsem za sci-fi musela vecpat historické a společenské romány.

4. část

Joo, tady si zas šetřím místo v poličce na Hostinu pro vrány a Tanec s draky. I když, možá by bylo jednodušší, kdybych napsala, co nechci :-D Nicméně Cynthia Harrod Eagles taky stojí za přečtení, mám "jen" 28 dílů její dynastie Morlandů, kterážto je značně rozsáhlá a momentálně u nás vyšel 33 díl.

5. část

6. část

7. část

Zde jsem se opět stala obětí půjčení, tentokrát byl půjčen Hypnotizér.

8. část

9. část

Teď se dostáváme k nejnovější části knihovny, kterou jsem dostala k narozeninám. Přibyla v březnu tohoto roku. :-) Zde je opět vypůjčena Hatšepsut od Noblecourtové.

10. část

Opět prvních deset knížek nalezeno v 1. Podzemním antikvariátu. Jeden je dost často překvapený z toho, co všechno v antiku nenajde. :-)

11. část

Nu a nakonec přidávám tři fotografie knihovny tak jak vypadá při celkovém pohledu :-)

Celkový pohled č. 1Celkový pohled č. 2

Zpět na hlavní stranu blogu