Článek Když chceš psa bít, hůl si vždycky najdeš

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Když chceš psa bít, hůl si vždycky najdeš

28. 09. 2012 - 16:35

fräulein devil: Ja som vždy bola "osoba neprajná", ale ako vidím, aj v závisti a neprajnosti sa odlišujú tie prevedenia. Okolo diania ohľadom blogu roku sa vôbec nezaujímam, keď už tak absolútne okrajovo, takže do tohoto nie som práve zasvätená.
Príde mi hlúpe ich zakopávať, pretože sú "slávne". Myslím, že nováčikovia v takejto súťaži ohľadom roku šance nemajú, nakoľko "blog roku" si predstavím ako taký, že má viac čitateľov, prezývka daných bloggerov už čo to znamená a pracujú na svojom blogu nejaký ten piatok. Popravde som rada, že niektorí nováčikovia nanominovaní neboli, lebo by to dopadlo značne horšie. Ako ten výber. Nuž, sláva nepríde len tak, ako tu už bolo spomenuté, ani oni neboli slávni hneď a teda tvrdenia, že keď už trochu "zglamorizovaní" sú, tak tam nemajú čo robiť, sú hlúpe. Enough said.

---
vzdajte-to.blog.cz

28. 09. 2012 - 18:17

revl: Já to vidím takhle. Prostě je to o lidech, o soutěživosti a vůbec. Jenže mě je to nějak jedno. Píšu vlastní tvorbu. Buď se to líbí nebo ne. Také jsem dal hlas v soutěži těm lepším. A je to jedno protože vím že si to zaslouží. Revl.

---
http://revlfantasy.blog.cz/

28. 09. 2012 - 23:46

maglaiz: Milá Polgarko, takovéhle povahy mne také štvou. Je mi líto toho, že prostě jsou lidi nepřejícní, ale co se s tím dá dělat? Těm, o kterých zde mluvíš a spíláš jim, těm tímhle oči neotevřeš. Oni budou muset sami dostat hezky po tlamičce, než si uvědomí, co to kecají za hlouposti. A je velice pravděpodobné, že minimálně polovině se ani po tom nerozsvítí v ciferníku.
Rozhodně bych se být tebou s tím netrápila. Na světě je spousta důležitějších věcí

---
maglaiz.blogspot.com

30. 09. 2012 - 20:59

nel-ly: Absolutní souhlas. Jasně, že každý ten blog je... obvzlášť v téhle kategorii... diametrálně rozdílný, každý čteme něco jiného, nebo naopak známe většinu a jsme v háji. Ale to neznamená, že je budeme urážet (což hodně lidí dělá) a ještě urážet proto, že se o nich píše moc? Probůh, co to je.
Blog roku si představuju tak, že ho budu znát - že o něm něco budu vědět, že budu něco vědět o jeho autorovi, že je tu minimálně celej ten rok a během té doby nás zásoboval články, co nám něco dali. Proto jsem nakonec volila Temnářku, ne proto, že její blog mám snad nejradši, ale protože je výraznější blogová osobnost než ostatní.

---
nel-ly.blog.cz

07. 10. 2012 - 21:32

moira: Já na blogu nikdy nestrašila, takže to tam ani moc neznám. Ale pár oblíbených blogů na té doméně mám. Zmiňovanou Temnářku, Abyss... Netušila jsem, že tam taková soutěž je a je mi líto blogerů, kteří musely číst nelichotivé komentáře. Napadlo mě srovnání se spisovateli a pirátstvím. Neúspěšní spisovatelé shazují svou neprodejnost na pirátství, zatímco úspěšní pirátství i tak trochu "schvalují", protože si tak dělají reklamu. Vím, je to skoro úplně z kontextu, ale tak nějak se mi to s tou nespravedlností propojilo.
Lidi možná prostě jenom závidí úspěšnost, nedokáží za tím vidět tu práci (a talent), a proto jsou takoví.
Na druhou stranu, pokud to je vážně tak, jak si nováčci stěžují, proč se neudělá další soutěž jen pro nové blogy? To nikoho nenapadlo? Proč měnit starou? Je to celé hloupé...

---
moira.pise.cz